Os 4221 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 18.35 | ||||
Hrušky zastávka | 18.41 | 18.41 | |||
Moravská Nová Ves | 18.44 | 18.45 | |||
Lužice | 18.48 | 18.49 | |||
Hodonín | 18.52 | 18.56 | |||
Rohatec zastávka | 18.59 | 19.00 | |||
Rohatec | 19.02 | 19.03 | |||
Bzenec přívoz | 19.08 | 19.09 | |||
Moravský Písek | 19.13 | 19.16 | |||
Moravský Písek zastávka | 19.18 | 19.18 | |||
Nedakonice | 19.22 | 19.23 | |||
Kostelany nad Moravou | 19.25 | 19.26 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 19.29 | 19.31 | |||
Huštěnovice | 19.34 | 19.35 | |||
Spytihněv | 19.38 | 19.38 | |||
Napajedla | 19.41 | 19.41 | |||
Otrokovice | 19.45 | 19.47 | |||
Tlumačov | 19.51 | 19.51 | |||
Záhlinice | 19.54 | 19.55 | |||
Hulín | 19.58 | 20.05 | |||
Břest | 20.08 | 20.08 | |||
Říkovice | 20.11 | 20.11 | |||
Horní Moštěnice | 20.14 | 20.15 | |||
Přerov | 20.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster