Os 3581 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jindřichov ve Slezsku | 15.49 | ||||
Třemešná ve Slezsku | 15.57 | 15.58 | |||
Město Albrechtice | 16.03 | 16.04 | |||
Linhartovy | x | 16.09 | 16.09 | ||
Krásné Loučky | x | 16.11 | 16.11 | ||
Krnov | 16.17 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster