Os 3225 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 6.53 | ||||
Grygov | 6.58 | 6.58 | |||
Brodek u Přerova | 7.03 | 7.03 | |||
Rokytnice u Přerova | 7.06 | 7.06 | |||
Přerov | 7.12 | 7.20 | |||
Prosenice | 7.25 | 7.26 | |||
Osek nad Bečvou | 7.28 | 7.28 | |||
Lipník nad Bečvou | 7.31 | 7.32 | |||
Drahotuše | 7.38 | 7.39 | |||
Hranice na Moravě | 7.45 | 7.49 | |||
Hranice na Moravě město | 7.54 | 7.54 | |||
Teplice nad Bečvou | 7.56 | 7.57 | |||
Černotín | 7.59 | 8.00 | |||
Špičky | 8.03 | 8.03 | |||
Milotice nad Bečvou | 8.05 | 8.06 | |||
Hustopeče nad Bečvou | 8.08 | 8.09 | |||
Lhotka nad Bečvou | 8.14 | 8.14 | |||
Valašské Meziříčí | 8.19 | 8.21 | |||
Brňov | 8.25 | 8.25 | |||
Bystřička | 8.28 | 8.29 | |||
Jablůnka | 8.33 | 8.34 | |||
Vsetín | 8.40 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci