Os 3130 | |
Řazení vlaku: 842 + 2xBdtn756/Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava uhelné nádraží | 9.53 | ||||
Ostrava-Stodolní | 9.56 | 9.56 | |||
Ostrava střed | 9.57 | 9.58 | |||
Ostrava-Kunčičky | 10.01 | 10.01 | |||
Ostrava-Kunčice | 10.05 | 10.06 | |||
Vratimov | 10.09 | 10.09 | |||
Paskov | 10.14 | 10.16 | |||
Lískovec u Frýdku | 10.21 | 10.22 | |||
Frýdek-Místek | 10.26 | 10.30 | |||
Baška | 10.34 | 10.34 | |||
Pržno | 10.39 | 10.39 | |||
Frýdlant nad Ostravicí | 10.44 | 10.47 | |||
Čeladná | 10.54 | 10.54 | |||
Kunčice pod Ondřejníkem | 11.00 | 11.03 | |||
Frenštát pod Radhoštěm | 11.11 | 11.14 | |||
Frenštát pod Radhoštěm město | 11.17 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy