Os 2419 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kutná Hora hlavní nádraží | 11.56 | ||||
Kutná Hora-Sedlec | x | 12.00 | 12.00 | ||
Kutná Hora město | 12.03 | 12.05 | |||
Kutná Hora předměstí | x | 12.08 | 12.08 | ||
Poličany | x | 12.12 | 12.12 | ||
Malešov | 12.16 | 12.24 | |||
Bykáň | x | 12.27 | 12.27 | ||
Týniště | x | 12.29 | 12.29 | ||
Krasoňovice | x | 12.32 | 12.32 | ||
Bahno | x | 12.35 | 12.35 | ||
Předbořice | x | 12.37 | 12.37 | ||
Černíny | x | 12.40 | 12.40 | ||
Štipoklasy | x | 12.43 | 12.43 | ||
Zbraslavice | 12.47 | 12.48 | |||
Hodkov | x | 12.55 | 12.55 | ||
Hodkov zastávka | x | 12.57 | 12.57 | ||
Želivec | x | 13.03 | 13.03 | ||
Zruč nad Sázavou | 13.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy