Sp 1975 „Sloupečník“ | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 6.43 | ||||
Semanín | 6.47 | 6.48 | |||
Opatov | 6.51 | 6.51 | |||
Opatovec | 6.54 | 6.54 | |||
Svitavy | 6.57 | 7.00 | |||
Svitavy-Lány | 7.02 | 7.03 | |||
Hradec nad Svitavou | 7.06 | 7.06 | |||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 7.12 | 7.12 | |||
Březová nad Svitavou | 7.15 | 7.16 | |||
Moravská Chrastová | 7.17 | 7.18 | |||
Rozhraní | 7.21 | 7.22 | |||
Letovice | 7.27 | 7.32 | |||
Skalice nad Svitavou | 7.39 | 7.40 | |||
Blansko město | 7.49 | 7.50 | |||
Blansko | 7.51 | 7.52 | |||
Adamov | 7.59 | 8.00 | |||
Brno-Židenice | 8.11 | 8.12 | |||
Brno hlavní nádraží | 8.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci