Sp 1888 | |
Řazení vlaku: 714 + 3xBdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 16.02 | ||||
Praha-Dejvice | 16.11 | 16.12 | |||
Praha-Veleslavín | 16.18 | 16.19 | |||
Hostivice | 16.27 | 16.29 | |||
Kladno | 16.41 | 16.43 | |||
Kladno město | 16.47 | 16.47 | |||
Kladno-Ostrovec | 16.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci