Sp 1828 „Expres Pálava-Podyjí“ | |
Řazení vlaku: 754_044 + Ds952 + Bdmtee275 + 2xBdmtee263 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šatov | 17.43 | ||||
Znojmo-Nový Šaldorf | 17.49 | 17.50 | |||
Znojmo | 17.55 | 17.58 | |||
Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov | 18.22 | 18.25 | |||
Mikulov na Moravě | 18.43 | 18.44 | |||
Valtice město | 18.57 | 18.57 | |||
Břeclav | 19.08 | 19.12 | |||
Podivín | 19.21 | 19.23 | |||
Brno hlavní nádraží | 19.58 | 20.05 | |||
Brno-Židenice | 20.08 | 20.09 | |||
Brno-Lesná | 20.15 | 20.16 | |||
Brno-Královo Pole | 20.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster