Sp 1773 | |
Řazení vlaku: 660 + 662 + 064 + 662 + 661 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 15.36 | ||||
Modřice | 15.42 | 15.43 | |||
Šakvice | 15.57 | 15.59 | |||
Zaječí | 16.03 | 16.04 | |||
Podivín | 16.10 | 16.11 | |||
Břeclav | 16.20 | 16.28 | |||
Hodonín | 16.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy