Sp 1717 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 15.17 | ||||
Lipník nad Bečvou | 15.40 | 15.41 | |||
Hranice na Moravě | 15.50 | 15.51 | |||
Hranice na Moravě město | 15.56 | 15.57 | |||
Teplice nad Bečvou | 15.59 | 16.00 | |||
Černotín | 16.02 | 16.03 | |||
Špičky | 16.06 | 16.06 | |||
Milotice nad Bečvou | 16.08 | 16.08 | |||
Hustopeče nad Bečvou | 16.10 | 16.11 | |||
Lhotka nad Bečvou | 16.16 | 16.16 | |||
Valašské Meziříčí | 16.21 | 16.22 | |||
Brňov | 16.26 | 16.26 | |||
Bystřička | 16.29 | 16.29 | |||
Jablůnka | 16.34 | 16.34 | |||
Vsetín | 16.40 | 16.41 | |||
Leskovec | 16.46 | 16.46 | |||
Valašská Polanka | 16.49 | 16.50 | |||
Lužná u Vsetína | 16.52 | 16.53 | |||
Lidečko | 16.55 | 16.55 | |||
Lidečko ves | 16.58 | 16.58 | |||
Horní Lideč | 17.01 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci