Sp 1690 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 1.01 | ||||
Ústí nad Labem západ | 1.03 | 1.03 | |||
Bohosudov | 1.13 | 1.14 | |||
Proboštov | x | 1.17 | 1.17 | ||
Teplice v Čechách | 1.19 | 1.20 | |||
Oldřichov u Duchcova | 1.24 | 1.25 | |||
Duchcov | x | 1.28 | 1.28 | ||
Bílina | 1.35 | 1.36 | |||
Most | 1.46 | 1.47 | |||
Jirkov zastávka | x | 1.58 | 1.58 | ||
Odb Chomutov město | 2.02 | 2.02 | |||
Chomutov | 2.05 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy