Sp 1632 | |
Řazení vlaku: 843 + 2xBtn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jeseník | 17.41 | ||||
Lipová Lázně | 17.49 | 17.50 | |||
Horní Lipová | 17.57 | 17.58 | |||
Ramzová | 18.09 | 18.10 | |||
Ostružná | 18.14 | 18.15 | |||
Branná | 18.22 | 18.26 | |||
Nové Losiny | 18.32 | 18.33 | |||
Jindřichov na Moravě | 18.37 | 18.38 | |||
Hanušovice | 18.47 | 18.52 | |||
Bohdíkov | 18.57 | 18.58 | |||
Ruda nad Moravou | 19.02 | 19.03 | |||
Postřelmov | 19.13 | 19.14 | |||
Zábřeh na Moravě | 19.22 | 19.29 | |||
Mohelnice | 19.38 | 19.39 | |||
Červenka | 19.48 | 19.52 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 20.07 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster