Sp 1608 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 12.09 | ||||
Chotěbuz (Kocobędz) | 12.15 | 12.15 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 12.21 | 12.22 | |||
Horní Suchá | 12.24 | 12.24 | |||
Havířov-Suchá | 12.27 | 12.27 | |||
Havířov střed | 12.29 | 12.29 | |||
Havířov | 12.31 | 12.32 | |||
Ostrava-Kunčice | 12.43 | 12.44 | |||
Ostrava střed | 12.48 | 12.49 | |||
Ostrava-Stodolní | 12.50 | 12.51 | |||
Ostrava uhelné nádraží | 12.55 | 12.56 | |||
Ostrava-Svinov | 13.02 | 13.13 | |||
Háj ve Slezsku | 13.23 | 13.24 | |||
Štítina | 13.29 | 13.29 | |||
Opava východ | 13.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci