Os 14066 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Prostějov hlavní nádraží | 12.08 | ||||
Prostějov místní nádraží | 12.11 | 12.11 | |||
Kostelec na Hané | 12.17 | 12.18 | |||
Čelechovice na Hané | x | 12.23 | 12.23 | ||
Kaple | x | 12.27 | 12.27 | ||
Třebčín | 12.31 | 12.32 | |||
Slatinice | x | 12.35 | 12.35 | ||
Drahanovice | 12.39 | 12.40 | |||
Náměšť na Hané | 12.42 | 12.43 | |||
Senice na Hané | 12.48 | 13.08 | |||
Senice na Hané zastávka | x | 13.11 | 13.11 | ||
Odrlice | x | 13.14 | 13.14 | ||
Cholina | x | 13.16 | 13.16 | ||
Myslechovice | x | 13.19 | 13.19 | ||
Litovel předměstí | 13.23 | 13.36 | |||
Litovel město | 13.37 | 13.37 | |||
Litovel | 13.40 | 13.40 | |||
Červenka zastávka | x | 13.42 | 13.42 | ||
Červenka | 13.45 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster