EC 117 „Praha“ | |
Řazení vlaku: 151_n2 + 4xBpee237 + 3xBmz235 + Bee238 + 2xBdmpee233 + Bee238 + WRmee814 + Ampz146 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 14.10 | 14.24 | |||
Praha-Libeň | 14.30 | 14.31 | |||
Kolín | 15.02 | 15.03 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 15.23 | 15.25 | |||
Česká Třebová | 15.58 | 15.59 | |||
Zábřeh na Moravě | 16.20 | 16.21 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 16.43 | 16.45 | |||
Hranice na Moravě | 17.12 | 17.13 | |||
Ostrava-Svinov | 17.37 | 17.39 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 17.46 | 17.48 | |||
Bohumín | 17.55 | 18.10 | |||
Chałupki | 18.15 | 18.16 | |||
Wodzisław Śląski | 18.30 | 18.31 | |||
Rybnik | 18.44 | 18.45 | |||
Orzesze | 19.04 | 19.05 | |||
Mikołów | 19.15 | 19.16 | |||
Katowice | 19.32 | 19.48 | |||
Sosnowiec Główny | 19.57 | 19.58 | |||
Zawiercie | 20.20 | 20.21 | |||
Warszawa Zachodnia | 22.15 | 22.16 | |||
Warszawa Centralna | 22.20 | 22.30 | |||
Warszawa Wschodnia | 22.37 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster