Os 3009 | |
Řazení vlaku: 263_b + 951 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bratislava hlavná stanica | 8.00 | 4./18 | |||
Bratislava-Vinohrady | 8.05 | 8.06 | |||
Bratislava-Rača | 8.09 | 8.10 | 2./603 | ||
Svätý Jur | 8.15 | 8.15 | |||
Pezinok zastávka | 8.18 | 8.19 | |||
Pezinok | 8.22 | 8.23 | 2./3 | ||
Šenkvice | 8.28 | 8.29 | 2./3 | ||
Báhoň | 8.35 | 8.36 | |||
Cífer | 8.39 | 8.40 | 3 | ||
Trnava | 8.47 | 8.49 | 2./103 | ||
Brestovany | 8.55 | 8.56 | |||
Leopoldov | 9.03 | 3./4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster