..: Trasa vlaku LE 1361 LEO Express - JŘ 2015 :..
LE 1361 „LEO Express“
Řazení vlaku: 480 + 480 + 480 + 480 + 480  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Praha hlavní nádraží   14.35 1B/1
  Pardubice hlavní nádraží  15.32 15.33 4
  Olomouc hlavní nádraží  16.49 16.51 2
  Studénka  17.35 17.35 1
  Ostrava-Svinov  17.43 17.45 4
  Ostrava hlavní nádraží  17.52 17.54 frýdlantské II/1
  Český Těšín (Czeski Cieszyn)  18.29 18.30 3
  Třinec (Trzyniec)  18.36 18.37 3
  Třinec centrum (Trzyniec Centrum)  18.39 18.40 
  Bystřice (Bystrzyca)  18.43 18.44 2
  Čadca  19.04 19.06 3.
  Žilina  19.28 19.33 2.
  Vrútky  19.50 19.51 2
  Ružomberok  20.16 20.18 3
  Liptovský Mikuláš  20.35 20.37 2
  Poprad-Tatry  21.16 21.18 1.
  Spišská Nová Ves  21.34 21.36 2
  Kysak  22.13 22.15 8
  Košice  22.27  6

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci