LE 1361 „LEO Express“ | |
Řazení vlaku: 480 + 480 + 480 + 480 + 480 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 14.35 | 1B/1 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 15.32 | 15.33 | 4 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 16.49 | 16.51 | 2 | ||
Studénka | 17.35 | 17.35 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 17.43 | 17.45 | 4 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 17.52 | 17.54 | frýdlantské II/1 | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 18.29 | 18.30 | 3 | ||
Třinec (Trzyniec) | 18.36 | 18.37 | 3 | ||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 18.39 | 18.40 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 18.43 | 18.44 | 2 | ||
Čadca | 19.04 | 19.06 | 3. | ||
Žilina | 19.28 | 19.33 | 2. | ||
Vrútky | 19.50 | 19.51 | 2 | ||
Ružomberok | 20.16 | 20.18 | 3 | ||
Liptovský Mikuláš | 20.35 | 20.37 | 2 | ||
Poprad-Tatry | 21.16 | 21.18 | 1. | ||
Spišská Nová Ves | 21.34 | 21.36 | 2 | ||
Kysak | 22.13 | 22.15 | 8 | ||
Košice | 22.27 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia