Os 5449 | |
Řazení vlaku: 2x642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 14.40 | 3 | |||
Děčín-Přípeř | 14.42 | 14.42 | |||
Děčín-Prostřední Žleb | 14.45 | 14.45 | 2 | ||
Děčín-Čertova Voda | 14.48 | 14.48 | |||
Dolní Žleb zastávka | 14.51 | 14.51 | |||
Dolní Žleb | 14.53 | 14.54 | 2/2 | ||
Dolní Poustevna | 15.45 | 15.46 | 1 | ||
Horní Poustevna | 15.48 | 15.48 | |||
Vilémov u Šluknova | 15.51 | 15.51 | |||
Mikulášovice dolní nádraží | 15.55 | 15.56 | 3 | ||
Lipová u Šluknova | 15.59 | 15.59 | |||
Velký Šenov | 16.02 | 16.02 | 2 | ||
Velký Šenov zastávka | 16.04 | 16.04 | |||
Šluknov zastávka | 16.08 | 16.08 | |||
Šluknov | 16.12 | 16.12 | 2 | ||
Valdek | 16.18 | 16.18 | |||
Rumburk | 16.26 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster