Os 9503 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Turnov | 4.41 | 1/1 | |||
Příšovice | 4.45 | 4.46 | 1 | ||
Loukov u Mnichova Hradiště | 4.49 | 4.50 | 2 | ||
Březina nad Jizerou | 4.52 | 4.52 | |||
Mnichovo Hradiště | 4.58 | 4.59 | 1 | ||
Bakov nad Jizerou město | 5.04 | 5.05 | |||
Bakov nad Jizerou | 5.07 | 5.08 | 3 | ||
Mladá Boleslav-Debř | 5.13 | 5.13 | 2 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 5.19 | 5.32 | 3 | ||
Krnsko | 5.37 | 5.37 | |||
Chotětov | 5.44 | 5.45 | 3 | ||
Zdětín u Chotětova | 5.48 | 5.48 | |||
Kropáčova Vrutice | 5.55 | 5.56 | 2 | ||
Košátky | 5.59 | 5.59 | |||
Kojovice | 6.01 | 6.01 | |||
Byšice | 6.06 | 6.06 | 2 | ||
Všetaty | 6.11 | 6.21 | 1/2 | ||
Tišice | 6.24 | 6.24 | |||
Neratovice | 6.28 | 6.30 | 3 | ||
Kojetice u Prahy | 6.34 | 6.34 | |||
Zlonín | 6.38 | 6.38 | |||
Měšice u Prahy | 6.40 | 6.41 | 1 | ||
Hovorčovice | 6.44 | 6.44 | |||
Praha-Čakovice | 6.49 | 6.50 | 2 | ||
Praha-Kbely | 6.54 | 6.54 | |||
Praha-Satalice | 6.58 | 6.58 | 2 | ||
Praha-Vysočany | 7.06 | 7.07 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 7.13 | 7.13 | 6 | ||
Praha-Vršovice | 7.21 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci