R 926 „Rozkoš“ | |
Řazení vlaku: 750.7 + 3xBp282 + BDs449 + AB349 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 12.40 | 4 | |||
Trutnov střed | 12.43 | 12.44 | 5 | ||
Velké Svatoňovice | 12.54 | 12.54 | |||
Malé Svatoňovice | 12.58 | 13.01 | 3 | ||
Rtyně v Podkrkonoší | 13.04 | 13.05 | |||
Červený Kostelec | 13.10 | 13.11 | 2 | ||
Starkoč | 13.20 | 13.21 | 4 | ||
Česká Skalice | 13.28 | 13.29 | 3 | ||
Jaroměř | 13.40 | 13.41 | 4 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 13.55 | 14.08 | 3 | ||
Chlumec nad Cidlinou | 14.28 | 14.29 | |||
Poděbrady | 14.53 | 14.54 | 2 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 15.00 | 15.02 | 1 | ||
Lysá nad Labem | 15.12 | 15.13 | 2 | ||
Praha-Vysočany | 15.38 | 15.39 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 15.45 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia