R 907 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + A149/AB350 + BDs449/BDs450 + B249 + 2xBd264 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 9.18 | III | |||
Vyškov na Moravě | 9.56 | 10.02 | 3 | ||
Ivanovice na Hané | 10.09 | 10.09 | 2 | ||
Nezamyslice | 10.19 | 10.20 | 3 | ||
Prostějov hlavní nádraží | 10.33 | 10.35 | 5 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 10.51 | 10.56 | 2 | ||
Mohelnice | 11.14 | 11.15 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 11.23 | 11.26 | 2 | ||
Postřelmov | 11.32 | 11.32 | 1 | ||
Šumperk | 11.40 | 3/5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök