R 811 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bfhpvee295 + Bdmpee253 + 3xBdtee276 + ABpee347 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 14.36 | II | |||
Šakvice | 14.58 | 14.59 | 4 | ||
Zaječí | 15.03 | 15.04 | 2/2 | ||
Podivín | 15.10 | 15.11 | 2/4 | ||
Břeclav | 15.20 | 15.28 | 1 | ||
Hodonín | 15.40 | 15.42 | 2/3 | ||
Moravský Písek | 15.52 | 15.54 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 16.01 | 16.03 | 1/3 | ||
Otrokovice | 16.12 | 16.14 | 1/3 | ||
Hulín | 16.22 | 16.24 | 1/2 | ||
Přerov | 16.34 | 16.36 | 3 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 16.51 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster