Os 7409 | |
Řazení vlaku: 2x844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 7.31 | 5 | |||
Milavče | 7.41 | 7.42 | |||
Blížejov | 7.46 | 7.47 | 3 | ||
Osvračín | 7.50 | 7.51 | |||
Staňkov | 7.55 | 7.58 | 2 | ||
Dolní Kamenice | 8.02 | 8.03 | |||
Holýšov | 8.05 | 8.06 | 3 | ||
Hradec u Stoda | 8.11 | 8.11 | |||
Stod | 8.14 | 8.15 | 3 | ||
Chotěšov u Stoda | 8.18 | 8.19 | |||
Zbůch | 8.22 | 8.23 | |||
Nýřany | 8.27 | 8.29 | 3 | ||
Tlučná | 8.32 | 8.33 | |||
Vejprnice | 8.36 | 8.36 | 4 | ||
Plzeň-Skvrňany | 8.41 | 8.42 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 8.44 | 8.44 | I | ||
Plzeň hlavní nádraží | 8.48 | 3z |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster