Os 6930 | |
Řazení vlaku: 162_najbrt + 3xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Roudnice nad Labem | 5.36 | 2 | |||
Hrobce | 5.39 | 5.40 | 1/2 | ||
Hrdly | 5.43 | 5.44 | |||
Bohušovice nad Ohří | 5.46 | 5.46 | 1/3 | ||
Nové Kopisty | 5.48 | 5.49 | |||
Lukavec | 5.51 | 5.51 | |||
Lovosice | 5.54 | 5.55 | 2 | ||
Lovosice město | 5.57 | 5.57 | |||
Malé Žernoseky | 6.00 | 6.01 | |||
Litochovice nad Labem | 6.04 | 6.04 | |||
Prackovice nad Labem | 6.06 | 6.07 | 2 | ||
Dolní Zálezly | 6.10 | 6.10 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 6.18 | 6.19 | 3 | ||
Povrly | 6.26 | 6.27 | 2 | ||
Děčín hlavní nádraží | 6.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia