Os 6922 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 16.40 | III./5 | |||
Praha-Holešovice zastávka | 16.44 | 16.44 | |||
Praha-Podbaba | 16.48 | 16.48 | |||
Praha-Sedlec | 16.51 | 16.51 | |||
Roztoky u Prahy | 16.55 | 16.55 | 2 | ||
Roztoky-Žalov | 16.59 | 16.59 | |||
Úholičky | 17.00 | 17.00 | |||
Řež | 17.02 | 17.02 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 17.04 | 17.04 | |||
Libčice nad Vltavou | 17.07 | 17.07 | 2 | ||
Dolany nad Vltavou | 17.10 | 17.10 | |||
Kralupy nad Vltavou | 17.15 | 17.27 | 2 | ||
Nelahozeves zámek | 17.30 | 17.30 | |||
Nelahozeves | 17.33 | 17.33 | 1/3 | ||
Nové Ouholice | 17.35 | 17.35 | |||
Mlčechvosty | 17.38 | 17.38 | |||
Vraňany | 17.40 | 17.41 | 1/2 | ||
Cítov | 17.44 | 17.44 | |||
Dolní Beřkovice | 17.47 | 17.48 | 1/3 | ||
Horní Počaply | 17.51 | 17.51 | |||
Hněvice | 17.55 | 17.55 | 1/3 | ||
Záluží | 17.58 | 17.58 | |||
Dobříň | 18.01 | 18.01 | |||
Roudnice nad Labem | 18.04 | 18.05 | 2 | ||
Hrobce | 18.08 | 18.08 | 1/2 | ||
Oleško | 18.11 | 18.11 | |||
Hrdly | 18.13 | 18.13 | |||
Bohušovice nad Ohří | 18.16 | 18.16 | 1/3 | ||
Nové Kopisty | 18.18 | 18.18 | |||
Lukavec | 18.20 | 18.20 | |||
Lovosice | 18.24 | 18.28 | 2 | ||
Lovosice město | 18.31 | 18.31 | |||
Malé Žernoseky | 18.33 | 18.33 | |||
Litochovice nad Labem | 18.36 | 18.36 | |||
Prackovice nad Labem | 18.38 | 18.39 | 2 | ||
Dolní Zálezly | 18.42 | 18.42 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 18.50 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci