Os 6822 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 8.30 | 1 | |||
Vilsnice | 8.33 | 8.33 | |||
Choratice | 8.35 | 8.35 | |||
Dobkovice | 8.37 | 8.37 | |||
Povrly-Roztoky | 8.40 | 8.40 | |||
Povrly | 8.43 | 8.44 | 1/2 | ||
Neštědice | 8.45 | 8.45 | |||
Mojžíř | 8.47 | 8.47 | |||
Neštěmice | 8.50 | 8.50 | |||
Ústí nad Labem sever | 8.52 | 8.53 | 1 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 8.56 | 8.58 | 1 | ||
Ústí nad Labem západ | 9.00 | 9.01 | 2 | ||
Bohosudov | 9.13 | 9.14 | 2 | ||
Proboštov | 9.16 | 9.17 | |||
Teplice v Čechách | 9.20 | 9.21 | 2 | ||
Řetenice | 9.23 | 9.24 | 4 | ||
Oldřichov u Duchcova | 9.26 | 9.27 | 2 | ||
Duchcov | 9.30 | 9.31 | |||
Želénky | 9.33 | 9.34 | |||
Chotějovice | 9.36 | 9.37 | |||
Bílina | 9.40 | 9.41 | 2 | ||
Bílina kyselka | 9.43 | 9.44 | |||
Želenice nad Bílinou | 9.47 | 9.48 | |||
Most | 9.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci