Os 6547 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Postoloprty | 17.11 | 2 | |||
Březno u Postoloprt | 17.15 | 17.16 | 2 | ||
Louny město | 17.23 | 17.23 | |||
Louny střed | 17.24 | 17.24 | |||
Louny | 17.27 | 17.37 | 2 | ||
Veltěže | 17.41 | 17.41 | |||
Slavětín nad Ohří | 17.45 | 17.45 | |||
Radonice nad Ohří | 17.48 | 17.48 | |||
Pátek | 17.50 | 17.50 | |||
Koštice nad Ohří | 17.56 | 17.58 | 2 | ||
Křesín | 18.01 | 18.01 | |||
Dubany | 18.05 | 18.05 | |||
Libochovice město | 18.08 | 18.20 | |||
Libochovice | 18.24 | 18.27 | 3 | ||
Slatina pod Hazmburkem | 18.30 | 18.30 | |||
Chotěšov pod Hazmburkem | 18.33 | 18.33 | |||
Úpohlavy | 18.39 | 18.39 | |||
Čížkovice | 18.42 | 18.44 | 3 | ||
Sulejovice | 18.48 | 18.48 | |||
Lovosice | 18.53 | 19.01 | 2 | ||
Žalhostice | 19.06 | 19.07 | 3 | ||
Litoměřice Cihelna | 19.11 | 19.11 | |||
Litoměřice horní nádraží | 19.14 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci