Os 6543 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Postoloprty | 13.11 | 2 | |||
Březno u Postoloprt | 13.15 | 13.16 | 2 | ||
Louny město | 13.23 | 13.23 | |||
Louny střed | 13.24 | 13.24 | |||
Louny | 13.27 | 13.37 | 2 | ||
Veltěže | 13.41 | 13.41 | |||
Slavětín nad Ohří | 13.45 | 13.45 | |||
Radonice nad Ohří | 13.48 | 13.48 | |||
Pátek | 13.50 | 13.50 | |||
Koštice nad Ohří | 13.56 | 13.58 | 2 | ||
Křesín | 14.01 | 14.01 | |||
Dubany | 14.05 | 14.05 | |||
Libochovice město | 14.08 | 14.20 | |||
Libochovice | 14.24 | 14.27 | 3 | ||
Slatina pod Hazmburkem | 14.30 | 14.30 | |||
Chotěšov pod Hazmburkem | 14.33 | 14.33 | |||
Úpohlavy | 14.39 | 14.39 | |||
Čížkovice | 14.42 | 14.44 | 3 | ||
Sulejovice | 14.48 | 14.48 | |||
Lovosice | 14.53 | 15.01 | 4b | ||
Lovosice závod | 15.03 | 15.03 | |||
Žalhostice | 15.06 | 15.07 | 3 | ||
Litoměřice Cihelna | 15.11 | 15.11 | |||
Litoměřice horní nádraží | 15.14 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök