Os 5570 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Slatiňany | 16.29 | 4 | |||
Chrudim | 16.33 | 16.34 | 3 | ||
Chrudim zastávka | 16.36 | 16.36 | |||
Medlešice | 16.38 | 16.41 | 1 | ||
Staré Jesenčany | 16.44 | 16.44 | |||
Pardubice závodiště | 16.48 | 16.48 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 16.52 | 16.54 | 3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 16.57 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster