Os 5312 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 14.08 | 5 | |||
Břevnice | 14.14 | 14.14 | |||
Rozsochatec | 14.19 | 14.20 | 2 | ||
Chotěboř | 14.27 | 14.33 | 2 | ||
Bílek | 14.37 | 14.37 | |||
Sobíňov | 14.40 | 14.40 | |||
Ždírec nad Doubravou | 14.45 | 14.45 | 3 | ||
Stružinec | 14.50 | 14.50 | |||
Vítanov | 14.56 | 14.56 | |||
Hlinsko v Čechách | 15.00 | 15.01 | 3 | ||
Holetín | 15.05 | 15.05 | |||
Vojtěchov | 15.09 | 15.09 | |||
Pokřikov | 15.10 | 15.10 | |||
Žďárec u Skutče | 15.17 | 15.20 | 4 | ||
Prosetín | 15.22 | 15.22 | |||
Vrbatův Kostelec | 15.26 | 15.26 | |||
Horka u Chrudimi | 15.32 | 15.32 | |||
Chrast u Chrudimi | 15.36 | 15.36 | 4 | ||
Zaječice | 15.39 | 15.39 | |||
Slatiňany | 15.44 | 15.44 | 4 | ||
Chrudim | 15.49 | 15.50 | 3 | ||
Chrudim zastávka | 15.51 | 15.51 | |||
Medlešice | 15.54 | 15.57 | 1 | ||
Staré Jesenčany | 16.01 | 16.01 | |||
Pardubice závodiště | 16.04 | 16.04 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 16.08 | 16.10 | 4 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 16.14 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster