Os 5130 | |
Řazení vlaku: 814 + 854 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Starkoč | 5.21 | 2 | |||
Václavice | 5.25 | 5.28 | 2 | ||
Náchod zastávka | 5.32 | 5.32 | |||
Náchod | 5.35 | 5.36 | 2/4 | ||
Náchod-Běloves | 5.39 | 5.39 | |||
Náchod-Malé Poříčí | 5.41 | 5.41 | |||
Velké Poříčí | 5.44 | 5.44 | |||
Hronov | 5.47 | 5.48 | 2 | ||
Hronov zastávka | 5.50 | 5.50 | |||
Police nad Metují | 5.54 | 5.55 | 1 | ||
Žďár nad Metují | 5.58 | 5.58 | |||
Česká Metuje | 6.02 | 6.02 | |||
Teplice nad Metují | 6.07 | 6.09 | |||
Březová u Broumova | 6.15 | 6.15 | |||
Meziměstí | 6.19 | 6.25 | |||
Ruprechtice | 6.28 | 6.28 | |||
Hynčice | 6.30 | 6.30 | |||
Broumov-Olivětín | 6.35 | 6.35 | |||
Broumov | 6.39 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci