Os 5123 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Náchod | 5.37 | 1/1 | |||
Náchod zastávka | 5.39 | 5.40 | |||
Václavice | 5.44 | 5.45 | 2 | ||
Nové Město nad Metují | 5.50 | 5.51 | 1 | ||
Černčice | 5.54 | 5.54 | |||
Bohuslavice nad Metují | 5.57 | 5.58 | 1 | ||
Bohuslavice nad Metují zastávka | 6.01 | 6.01 | |||
Pohoří | 6.04 | 6.04 | |||
Opočno pod Orlickými horami | 6.06 | 6.07 | 2 | ||
Očelice | 6.11 | 6.11 | |||
Bolehošť | 6.14 | 6.15 | 3 | ||
Týniště nad Orlicí | 6.23 | 6.31 | 2 | ||
Žďár nad Orlicí | 6.35 | 6.36 | |||
Borohrádek | 6.39 | 6.39 | |||
Čermná nad Orlicí | 6.44 | 6.44 | 2 | ||
Plchůvky | 6.48 | 6.48 | |||
Újezd u Chocně | 6.50 | 6.51 | 3 | ||
Choceň | 6.57 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy