Os 4620 | |
Řazení vlaku: 263_ncomb + Bdmtee275 + 3xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 9.38 | 1B | |||
Ladná | 9.44 | 9.44 | |||
Podivín | 9.47 | 9.48 | 3 | ||
Rakvice | 9.51 | 9.52 | |||
Zaječí | 9.55 | 9.56 | 3 | ||
Šakvice | 10.00 | 10.05 | 3/3 | ||
Popice | 10.08 | 10.08 | |||
Pouzdřany | 10.11 | 10.12 | |||
Vranovice | 10.15 | 10.16 | 1/2 | ||
Žabčice | 10.20 | 10.20 | |||
Hrušovany u Brna | 10.23 | 10.26 | 1/3 | ||
Vojkovice nad Svratkou | 10.29 | 10.29 | |||
Rajhrad | 10.32 | 10.33 | |||
Popovice u Rajhradu | 10.35 | 10.36 | |||
Modřice | 10.39 | 10.40 | 1/3 | ||
Brno hlavní nádraží | 10.49 | 10.53 | II | ||
Brno-Židenice | 10.56 | 10.57 | |||
Brno-Lesná | 11.03 | 11.03 | |||
Brno-Královo Pole | 11.06 | 11.07 | 3/2 | ||
Brno-Řečkovice | 11.09 | 11.10 | |||
Česká | 11.14 | 11.14 | |||
Kuřim | 11.17 | 11.18 | 3/2 | ||
Čebín | 11.23 | 11.24 | |||
Hradčany | 11.26 | 11.27 | |||
Tišnov | 11.29 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster