Os 4603 | |
Řazení vlaku: 263_ncomb + 3xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďár nad Sázavou | 5.37 | 3/1 | |||
Ostrov nad Oslavou | 5.43 | 5.44 | 1/1 | ||
Laštovičky | 5.48 | 5.48 | |||
Sklené nad Oslavou | 5.53 | 5.53 | 2 | ||
Křižanov | 5.59 | 6.00 | 3 | ||
Ořechov | 6.04 | 6.05 | |||
Osová Bítýška | 6.08 | 6.08 | |||
Vlkov u Tišnova | 6.11 | 6.12 | 1/1 | ||
Níhov | 6.16 | 6.16 | |||
Řikonín | 6.20 | 6.21 | 2/1 | ||
Dolní Loučky | 6.24 | 6.24 | |||
Tišnov | 6.29 | 6.30 | 3/1 | ||
Hradčany | 6.32 | 6.32 | |||
Čebín | 6.35 | 6.35 | |||
Kuřim | 6.40 | 6.41 | 2/1 | ||
Česká | 6.44 | 6.45 | |||
Brno-Řečkovice | 6.49 | 6.49 | |||
Brno-Královo Pole | 6.52 | 6.53 | 2/1 | ||
Brno-Lesná | 6.55 | 6.56 | |||
Brno-Židenice | 7.02 | 7.02 | |||
Brno hlavní nádraží | 7.07 | 7.10 | I | ||
Brno-Horní Heršpice | 7.14 | 7.14 | 7 | ||
Modřice | 7.19 | 7.20 | 2 | ||
Popovice u Rajhradu | 7.23 | 7.23 | |||
Rajhrad | 7.25 | 7.26 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 7.29 | 7.30 | |||
Hrušovany u Brna | 7.32 | 7.35 | 2 | ||
Žabčice | 7.38 | 7.38 | |||
Vranovice | 7.42 | 7.43 | 2 | ||
Pouzdřany | 7.46 | 7.47 | |||
Popice | 7.50 | 7.50 | |||
Šakvice | 7.53 | 7.58 | 4 | ||
Zaječí | 8.02 | 8.03 | 2/2 | ||
Rakvice | 8.06 | 8.07 | |||
Podivín | 8.10 | 8.11 | 2/4 | ||
Ladná | 8.14 | 8.14 | |||
Břeclav | 8.21 | 1B |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster