Os 4343 | |
Řazení vlaku: 754 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + 2xBdmtee263 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 18.05 | 1vlevo/1 | |||
Uherské Hradiště | 18.11 | 18.31 | 3 | ||
Kunovice | 18.34 | 18.35 | 5 | ||
Vésky | 18.38 | 18.39 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 18.41 | 18.42 | |||
Hradčovice | 18.46 | 18.46 | 2 | ||
Havřice | 18.50 | 18.51 | |||
Uherský Brod | 18.53 | 18.55 | 3 | ||
Újezdec u Luhačovic | 18.59 | 19.00 | 3 | ||
Šumice | 19.04 | 19.04 | |||
Nezdenice | 19.07 | 19.08 | 3 | ||
Záhorovice | 19.11 | 19.11 | |||
Bojkovice | 19.14 | 19.14 | 2/2 | ||
Bojkovice město | 19.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy