Os 4338 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bojkovice město | 11.42 | ||||
Bojkovice | 11.44 | 11.45 | 2/3 | ||
Záhorovice | 11.48 | 11.48 | |||
Nezdenice | 11.51 | 11.51 | 3 | ||
Šumice | 11.54 | 11.55 | |||
Újezdec u Luhačovic | 11.58 | 11.59 | 4 | ||
Uherský Brod | 12.03 | 12.05 | 3 | ||
Havřice | 12.08 | 12.08 | |||
Hradčovice | 12.13 | 12.13 | 2 | ||
Popovice u Uherského Hradiště | 12.17 | 12.18 | |||
Vésky | 12.21 | 12.21 | |||
Kunovice | 12.24 | 12.26 | 3 | ||
Uherské Hradiště | 12.29 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia