Os 4229 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 18.35 | ||||
Hrušky zastávka | 18.41 | 18.41 | |||
Moravská Nová Ves | 18.44 | 18.45 | 3 | ||
Lužice | 18.48 | 18.49 | 3 | ||
Hodonín | 18.52 | 18.56 | 2/3 | ||
Rohatec zastávka | 18.59 | 19.00 | |||
Rohatec | 19.02 | 19.03 | 2/3 | ||
Bzenec přívoz | 19.08 | 19.09 | 1/1 | ||
Moravský Písek | 19.13 | 19.16 | 2 | ||
Moravský Písek zastávka | 19.18 | 19.18 | |||
Nedakonice | 19.22 | 19.22 | 1/2 | ||
Kostelany nad Moravou | 19.25 | 19.25 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 19.28 | 19.30 | 1/3 | ||
Huštěnovice | 19.33 | 19.34 | 1/3 | ||
Spytihněv | 19.37 | 19.37 | |||
Napajedla | 19.40 | 19.40 | 1/2 | ||
Otrokovice | 19.44 | 19.46 | 1/3 | ||
Tlumačov | 19.50 | 19.50 | 2 | ||
Záhlinice | 19.53 | 19.54 | |||
Hulín | 19.57 | 20.05 | 1/1 | ||
Břest | 20.08 | 20.08 | |||
Říkovice | 20.11 | 20.11 | 2 | ||
Horní Moštěnice | 20.14 | 20.15 | |||
Přerov | 20.19 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci