Os 3785 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 18.22 | 3 | |||
Třebovice v Čechách | 18.28 | 18.33 | 1/3 | ||
Rudoltice v Čechách | 18.38 | 18.39 | 2 | ||
Luková u Rudoltic v Čechách | 18.42 | 18.42 | |||
Žichlínek | 18.45 | 18.45 | |||
Krasíkov | 18.48 | 18.48 | |||
Tatenice | 18.50 | 18.50 | |||
Hoštejn | 18.54 | 18.54 | |||
Lupěné | 18.58 | 18.58 | |||
Zábřeh na Moravě | 19.02 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy