Os 25920 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov Na Knížecí | 16.56 | 1 | |||
Praha-Žvahov | 17.03 | 17.03 | |||
Praha-Waltrovka | 17.06 | 17.06 | |||
Praha-Cibulka | 17.09 | 17.09 | |||
Praha-Stodůlky | 17.11 | 17.11 | |||
Praha-Zličín | 17.17 | 17.18 | 3 | ||
Hostivice-Sadová | 17.21 | 17.21 | |||
Hostivice | 17.24 | 17.31 | 5 | ||
Hostivice-U hřbitova | 17.35 | 17.35 | |||
Hostivice-Litovice | 17.37 | 17.37 | |||
Chýně | 17.39 | 17.39 | |||
Chýně jih | 17.41 | 17.41 | |||
Rudná u Prahy | 17.44 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci