Os 2016 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mokrovraty | 17.55 | ||||
Malá Hraštice | 18.00 | 18.00 | |||
Nová Ves pod Pleší | 18.05 | 18.05 | |||
Mníšek pod Brdy | 18.11 | 18.11 | 3 | ||
Rymaně | 18.13 | 18.13 | |||
Čisovice | 18.19 | 18.34 | 3 | ||
Bojanovice | 18.37 | 18.37 | |||
Bojov | 18.40 | 18.40 | |||
Klínec | 18.45 | 18.45 | |||
Měchenice | 18.51 | 18.51 | |||
Skochovice | 18.54 | 18.54 | |||
Vrané nad Vltavou | 18.56 | 19.00 | 2 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 19.03 | 19.03 | |||
Praha-Zbraslav | 19.07 | 19.07 | |||
Praha-Komořany | 19.11 | 19.11 | |||
Praha-Modřany zastávka | 19.14 | 19.14 | |||
Praha-Braník | 19.18 | 19.18 | 3 | ||
Praha-Krč | 19.22 | 19.22 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 19.30 | 19.31 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 19.35 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster