Os 19426 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čelákovice | 17.36 | 2 | |||
Čelákovice zastávka | 17.39 | 17.39 | |||
Lázně Toušeň | 17.44 | 17.44 | |||
Brandýs nad Labem zastávka | 17.50 | 17.50 | |||
Brandýs nad Labem-Zápská | 17.52 | 17.52 | |||
Brandýs nad Labem | 17.54 | 18.02 | 2 | ||
Polerady nad Labem | 18.07 | 18.07 | |||
Kostelec nad Labem | 18.11 | 18.11 | |||
Jiřice | 18.16 | 18.16 | |||
Lobkovice | 18.19 | 18.19 | |||
Neratovice město | 18.22 | 18.22 | |||
Neratovice | 18.27 | 1./1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci