Sp 1873 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Náchod | 12.22 | 2/2 | |||
Náchod zastávka | 12.24 | 12.25 | |||
Václavice | 12.30 | 12.31 | 3 | ||
Nové Město nad Metují | 12.36 | 12.37 | 1 | ||
Opočno pod Orlickými horami | 12.46 | 12.47 | 2 | ||
Týniště nad Orlicí | 13.00 | 13.01 | 2 | ||
Borohrádek | 13.07 | 13.07 | |||
Choceň | 13.21 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster