Sp 1843 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jaroměř | 7.01 | 4 | |||
Semonice | 7.03 | 7.03 | |||
Černožice | 7.05 | 7.06 | |||
Smiřice | 7.09 | 7.13 | 1 | ||
Lochenice | 7.17 | 7.17 | |||
Předměřice nad Labem | 7.19 | 7.20 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 7.25 | 7.33 | 3 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 7.53 | 7.57 | 4 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 8.01 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci