Sp 1833 „Jordán“ | |
Řazení vlaku: 363_najbrt + 2xBdt280 + BDs450 + 2xBdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 17.00 | 5 | |||
Praha-Vršovice | 17.04 | 17.05 | 2 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 17.09 | 17.10 | |||
Praha-Hostivař | 17.14 | 17.15 | 2 | ||
Říčany | 17.22 | 17.23 | 1 | ||
Mnichovice | 17.31 | 17.32 | |||
Čerčany | 17.40 | 17.41 | 2 | ||
Benešov u Prahy | 17.49 | 17.50 | 3 | ||
Bystřice u Benešova | 17.54 | 17.54 | |||
Tomice | 17.58 | 17.58 | |||
Olbramovice | 18.01 | 18.02 | 2/3 | ||
Votice | 18.05 | 18.05 | |||
Heřmaničky | 18.09 | 18.10 | 3 | ||
Ješetice | 18.15 | 18.15 | 3 | ||
Červený Újezd u Votic zastávka | 18.18 | 18.18 | |||
Střezimíř | 18.21 | 18.22 | 3 | ||
Mezno | 18.27 | 18.27 | |||
Sudoměřice u Tábora | 18.30 | 18.31 | 4 | ||
Chotoviny | 18.36 | 18.37 | 2/3 | ||
Tábor | 18.49 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster