Sp 1792 | |
Řazení vlaku: 854 + 2xBdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 17.01 | 2 | |||
Jaroměř | 17.16 | 17.17 | 4 | ||
Česká Skalice | 17.27 | 17.32 | 2 | ||
Starkoč | 17.38 | 17.39 | 4 | ||
Olešnice | 17.45 | 17.45 | |||
Červený Kostelec | 17.49 | 17.50 | 2 | ||
Rtyně v Podkrkonoší zastávka | 17.53 | 17.53 | |||
Rtyně v Podkrkonoší | 17.56 | 17.56 | |||
Malé Svatoňovice | 18.00 | 18.01 | 4 | ||
Velké Svatoňovice | 18.04 | 18.05 | |||
Trutnov střed | 18.15 | 18.16 | 5 | ||
Trutnov hlavní nádraží | 18.20 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök