Sp 1788 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 13.01 | 2 | |||
Jaroměř | 13.16 | 13.17 | 4 | ||
Česká Skalice | 13.27 | 13.32 | 2 | ||
Starkoč | 13.38 | 13.39 | 4 | ||
Řešetova Lhota | 13.41 | 13.41 | |||
Olešnice | 13.45 | 13.45 | |||
Červený Kostelec | 13.49 | 13.50 | 2 | ||
Rtyně v Podkrkonoší zastávka | 13.53 | 13.53 | |||
Rtyně v Podkrkonoší | 13.56 | 13.56 | |||
Malé Svatoňovice | 14.00 | 14.01 | 4 | ||
Velké Svatoňovice | 14.04 | 14.05 | |||
Trutnov střed | 14.15 | 14.16 | 5 | ||
Trutnov hlavní nádraží | 14.20 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy