Sp 1769 | |
Řazení vlaku: 814 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Broumov | 20.01 | 2 | |||
Broumov-Olivětín | 20.06 | 20.06 | |||
Hynčice | 20.11 | 20.11 | |||
Ruprechtice | 20.13 | 20.13 | |||
Meziměstí | 20.16 | 20.19 | |||
Teplice nad Metují | 20.28 | 20.31 | |||
Česká Metuje | 20.37 | 20.37 | |||
Žďár nad Metují | 20.40 | 20.40 | |||
Police nad Metují | 20.43 | 20.44 | 2 | ||
Hronov zastávka | 20.47 | 20.47 | |||
Hronov | 20.49 | 20.50 | 2 | ||
Velké Poříčí | 20.52 | 20.52 | |||
Náchod | 20.59 | 21.03 | 2/4 | ||
Náchod zastávka | 21.05 | 21.06 | |||
Václavice | 21.11 | 21.13 | 2 | ||
Starkoč | 21.17 | 21.22 | 2 | ||
Česká Skalice | 21.28 | 21.28 | 2 | ||
Rychnovek | 21.35 | 21.35 | |||
Jaroměř | 21.41 | 21.42 | 5 | ||
Černožice | 21.47 | 21.47 | |||
Smiřice | 21.49 | 21.49 | 2 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 22.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci