Sp 1741 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Broumov | 5.00 | 2 | |||
Broumov-Olivětín | 5.05 | 5.05 | |||
Hynčice | 5.10 | 5.10 | |||
Ruprechtice | 5.12 | 5.12 | |||
Meziměstí | 5.15 | 5.18 | |||
Teplice nad Metují | 5.27 | 5.28 | |||
Česká Metuje | 5.33 | 5.33 | |||
Žďár nad Metují | 5.36 | 5.36 | |||
Police nad Metují | 5.40 | 5.40 | 2 | ||
Hronov zastávka | 5.44 | 5.44 | |||
Hronov | 5.47 | 5.51 | 1 | ||
Velké Poříčí | 5.53 | 5.53 | |||
Náchod | 5.59 | 6.03 | 2/2 | ||
Náchod zastávka | 6.05 | 6.06 | |||
Václavice | 6.11 | 6.13 | 2 | ||
Starkoč | 6.17 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy