Sp 1610 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 14.12 | 3 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 14.16 | 14.17 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 14.22 | 14.23 | 1 | ||
Horní Suchá | 14.26 | 14.26 | |||
Havířov-Suchá | 14.29 | 14.29 | |||
Havířov | 14.32 | 14.33 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 14.44 | 14.45 | 2 | ||
Ostrava střed | 14.50 | 14.51 | 2/3 | ||
Ostrava-Stodolní | 14.52 | 14.53 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 14.56 | 14.57 | frýdlantské I/1 | ||
Ostrava-Svinov | 15.03 | 15.09 | 3 | ||
Háj ve Slezsku | 15.19 | 15.20 | 3 | ||
Štítina | 15.26 | 15.29 | 2 | ||
Opava východ | 15.35 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy